Meg Ryan to dala to dohromady s Mulderem ze seriálu Akta X!

Fanoušci neskrývají nadšení! U jména hvězdné Meg Ryan si mnozí hned vybaví několik romantických komedií, ve kterých krásná blondýnka účinkovala. Výraznou roli ve filmu neztvárnila už zhruba osm let. Nyní se vrací ve velkém stylu a dokonce hned i v roli režisérky.

Meg Ryan se narodila 19. listopadu 1961 jako nejmladší z dětí svých rodičů. Po střední škole začala studovat žurnalistiku, ale studium nedokončila. Už na střední škole se věnovala divadlu, později zkoušela štěstí v modelingu. 

Mezi filmy, ve kterých účinkovala lze zmínit počiny Bohaté a slavné, Top Gun, Když muž miluje ženu, Láska přes internet, Město andělů, Když Harry potkal Sally a jiné.

Během natáčení filmu Vnitřní vesmír se poznala s hercem Denniem Quaidem, se kterým se v roce 1991 oddali. Dvojice má spolu syna Jacka. V červnu 2000 se rozešli, o rok později je soud rozvedl. V lednu 2006 si herečka adoptovala 14měsíční holčičku z Číny.

Není žádným tajemstvím, že herečka s přibývajícími léty bojuje za pomoci různých zkrášlujících zákroků a procedur. Ne vždy však tato vylepšení dopadla dobře a pohled na hvězdnou Meg fanoušky nejednou šokoval.

V těchto dnech míří nový počin, na kterém se Meg Ryan podílela jako režisérka a ztvárnila také jednu z ústředních postav. Jedná se o romantickou komedii s názvem What Happens Later, kde neméně slavný David Duchovny ztvárňuje jejího bývalého frajera, se kterým se po 20 letech náhodně setkali na letišti.