MC Erik chystá velkolepý návrat na českou scénu. Objeví se po boku s kapelami Lunetic a Holki

Ti, kteří kdysi ovládli českou hudební scénu, touží po svém návratu. Mají ještě šanci dostat se na výsluní jako kdysi?

Kdo by neznal singl Do It, U Can´t Stop nebo Anjel, že? Původně Erik byl právě ve skupině Maduar, kde se proslavil v žánru kapel Techrotronic, 2 Unlimited či Snap a Capella. Ovšem po úspěchu došlo na konflikty a Erik byl nucen z Maduar odejít.

V roce 1995 založili společně s Barbarou hudební duo MC Erik a Barbara, a to jej proslavilo ještě víc než bývalá kapela. Zatímco od roku založení jim alba vycházela často, po roce 1999 se objevilo další až po deseti letech. Pak už o nich nebylo slyšet vůbec.

Erik Aresta podle Wikipedie zůstal v Praze a živí se doposud jako DJ. A je to právě on, kdo bude dělat DJ na velkolepém koncertu Lunetic a Holki. Vypadá to, že se kapely, které kdysi slavily neskutečný úspěch, trhaly rekordy a zapsaly se do hudebních dějin, touží po své slávě znovu. Mají v dnešní době vůbec šanci zazářit jako kdysi, když už nepřichází s ničím novým?

Podle deníku Blesk však budou jak Holki, tak i Lunetic vystupovat pouze ve třech. U Holek chybí Klára Kolomazníková, která opustila skupinu v roce 2003 a ačkoliv se snažila sama uchytit, nepodařilo se. A u Lunetic chybí Martin Kocián, s nímž se ostatní rozloučili kvůli jeho zavilosti na drogách a mnoha průšvihům, které ho provázely a provází. Ačkoliv je Martin nadaný, se závislostí prý bojoval ještě donedávna.

I když už jsou z našich celebrit čtyřicátníci, stále mají spousty fanoušků, kteří mají v plánu si jejich koncert užít. Už to však zřejmě nebude takové, jako kdysi, kdy na koncertech Luneticu mnoho fanynek omdlévalo…

Jak vidíte tuhle touhu po návratu vy?

Zdroj: Blesk, Wikipedie