Matthew Perry zanechal majetek v hodnotě 3 miliard, co s ním bude?

Přestože si on sám rodinu nezaložil, Perry udržoval úzké styky se svými rodiči. Zdědí majetek v obrovské hodnotě?

Jak píše magazín „Hello“, Perry dostával kolem milionu dolarů za každou epizodu poslední série Přátel. Podle magazínu měl také podepsaný lukrativní kontrakt, který mu přinášel další peníze při každém dalším odvysílání série. Měl také působivé portfolio nemovitostí a své peníze vydělával i nákupem a prodejem domů. V roce 2022 uvedl na trh knihu o své kariéře, ale také dlouholetém boji se závislostmi na alkoholu či drogách. Titul Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing: A Memoir.

Další prostředky mu přibývaly na účet přes reklamní obchody. Když 28. října 2023 zemřel, hodnota jeho majetku měla být skoro tři miliardy korun Co se nyní stane s jeho miliony? Perry nebyl nikdy ženatý a nemá děti, které by jeho miliony zdědily.

Přestože si on sám rodinu nezaložil, Perry udržoval úzké styky se svými rodiči. Až do konce udržoval blízký vztah se svou matkou Suzanne Perry, nevlastním otcem Keithem Morrisonem a měl také neuvěřitelně blízký vztah se svým otcem Johnem Bennettem Perrym. Jeho máma a nevlastní táta byli o víkendu mezi prvními, kteří na místo činu spěchali. Dá se předpokládat, že je z velké části zahrnul do své závěti.

I když hvězda Přátel milovala život v luxusu, v minulosti pověděl Perry, že by vyměnil všechno, jen aby byl konečně čistý. „Je pravda, že bych vyměnil cokoli za to, abych neměl tuto nemoc, ale nepopírám, jak zábavná to byla zkušenost s Přáteli. Peníze byly neuvěřitelné. Jen zážitek z toho, že jsem v takové show, mi pravděpodobně zachránil život,“ řekl v minulosti herec, který s různými závislostmi bojoval celý život.

Herec Matthew Perry, známý především jako Chandler Bing z kultovního sítkomu Přátelé, zemřel ve věku 54 let. Herce našli bez známek života v jeho vile ve vířivce