Matthew Perry se objevil po dvou měsících na veřejnosti. Nevypadá moc dobře

Herec Matthew Perry se před pár měsíci pohyboval jako na horské dráze. Vydal svou monografii, kterou propagoval napříč Spojenými státy, jejímž hlavním tématem byl jeho boj se závislostí na alkoholu a dalších látkách. 

Po propagaci herec téměř úplně zmizel z veřejného života. Před zraky lidí se objevil až tento víkend, téměř po dvou měsících. Perry v současné době žije v Los Angeles, kde ho spatřili paparazzi. Vypadal zachmuřeně, strhaně a v obličeji nezdravě. Žádné potvrzení o tom, zda je v pořádku, nebo ne, nyní neexistuje, uvádí deník Marca.

Ve svých memoárech Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih Perry zkoumá mnoho různých etap svého života. Hovoří o tom, jak moc bojoval se závislostí během svého působení v sitcomu Přátelé. Přiznal, že byl střízlivý v době propagace knihy, ale od té doby, co se turné konalo v mnoha talk show a médiích, jsme o něm neslyšeli. Ve skutečnosti byl Perry naposledy spatřen v dobré kondici během party GQ Men Of The Year.

Část memoárů zahrnovala útoky proti Keanu Reevesovi. Perry mluví o smrti herce River Phoenixe a zmiňuje Reevese ve špatně použitém příkladu. Uvedl totiž, proč raději nezemřel on. Několik dní poté, co byla tato část jeho knihy odhalena, se Reeves sám cítil překvapen slovy Perryho a donutil ho se omluvit, jak uvedl PageSix. Perry řekl, že měl použít své vlastní jméno místo toho, aby náhodně použil jméno Keanu Reeves. Herec potvrdil, že je ve skutečnosti fanouškem Reevese, jakmile se omluvil za svůj špatný výběr slov. 

Nicméně pouhým pohledem na nové snímky můžeme vidět, že Matthew Perry patrně neprožívá zrovna dobré období.

Zdroje: PageSix, Marca