Matonoha, Dejdar a Leichtová znovu spolu: Chystá se třetí série Comebacku. Natáčení je však zatím posunuto na příští rok

Fanoušci tohoto bláznivého seriálu o rodince Pacovských a jejich každodenních problémech teď jistě jásají. Podle informací deníku Aha by se totiž měla natáčet třetí série. Se zprávou přišel představitel Ozzáka, Martin Dejdar, v pořadu Pánská Talkshow, který je k vidění na YouTube.

Seriál Comeback se začal natáčet v roce 2008 a skončil druhou sérií v roce 2010. Televize Nova ho však reprízuje dodnes a i přesto, že sitcomy se ve velkém vyrábí hlavně v Americe, náš vlastní byl lidmi přijat velmi dobře. Typickým se stalo třeba zvolání „Ozzáááku!“, které často používal Tomáš Pacovský, když jeho starší bratr něco vyvedl.

A nyní je šance, že tuto hlášku uslyšíme znovu. Sice od třináct let staršího Tomáše Matonohy, ale není pochyb, že i po takové době se do staronové role dokáže znovu vžít. „Měli jsme točit pokračování letos na podzim, 16 dílů,“ cituje slova Martina Dejdara deník Aha. „Z jakýchsi technických důvodů se to zatím přesunulo o rok, ale skutečně jsme měli začít točit v říjnu 16 nových dílů,“ vysvětlil Martin a zdůraznil, že tým prý mluvil se všemi původními herci a všichni prý na další natáčení kývli. Moderátor talkshow neskrýval své nadšení, když mu Martin potvrdil, že seriál tvoří ten samý tým, co to před 15 lety začal.

Martin se do role Ozzáka převtěluje dodnes v rámci různých propagací, dokonce má svůj vlastní účet na Instagramu. Například 18. července probíhal na pražském Smíchově Den s Ozzákem, kde Martin v převleku čepoval pivo. Lidé si mohli posedět v Ozzákově pověstném křesle nebo si koupit upomínkové předměty. Martin v talkshow přiznal, že kostým Ozzáka má doma. Při rodinných oslavách ho ale prý nevytahuje.

Zdroje: Aha, YouTube, Instagram