Matka roku Patrasová: Anička Slováčková s ní skoro nekomunikuje

Zpěvačka Anička Slováčková prochází znovu těžkým bojem se zákeřnou rakovinou a jak jsme nedávno psali, její největší oporou je otec Felix Slováček, bratr Felix mladší, fenka Jindřiška a nový přítel. Kam v tomto výčtu zmizela její matka Dáda Patrasová? To už nyní víme.

Časopis Blesk udělal exkluzivní rozhovor právě s tátou Felixem, jehož část vydal už teď. V něm saxofonista otevřeně mluví o problémech své ženy Dády i nemoci dcery Anny. Jeho slova o tom, že Dáda své dcery spíš ubližuje, než pomáhá v těžkých časech, jsou dost překvapivá. Přece, kdo jiný by měl své dítě podporovat a chránit, než vlastní matka?

Jenže Dáda se potácí ve svých vlastních údajných problémech s alkoholem a podle Felixe to na žádnou léčbu nevypadá. „Myslel jsem, že přijde a řekne – Aničko, já ti udělám radost, ať to nemáš v životě tak těžký, půjdu za panem doktorem poradit se. Ale ne…“ vyjádřil se muzikant, který je z toho pochopitelně zkroušený. Dodal, že on se s Aničkou pravidelně schází, volají si, zatímco s Dádou její komunikace vázne.

Na tuto část rozhovoru reagoval i web Extra, který chtěl od Slováčka dostat ještě nějaké podrobnosti. A dostal. „Je pravda, že Dáda Aničku svým způsobem trápí, minimálně jí ve svých stavech nepřidává. Píše jí kvůli svým problémům nesmysly. Anička potřebuje teď řešit jiné věci a ne tohle,“ řekl Slováček, který se už mnohokrát snažil Dádu přesvědčit, aby se sebou začala něco dělat.

Aby ale na svou manželku neházel jen špínu, zmínil, že jsou dny, kdy je Dáda v pohodě a snaží se své dceři pomáhat. Jenže pak do svých problémů zase spadne a veškerá pomoc tak přijde vniveč.

Zdroje: Blesk, Extra