Máte špatnou náladu? Vyléčí Vám ji „doktorka“ Miley Cyrus a její nový song

Zpěvačka Miley Cyrus a nejnověji také držitelka dvou cen Grammy za její loňskou píseň Flowers už zase sází další hity. Tentokrát se spojila se svým kamarádem a kolegou Pharrellem Williamsem a spolu včera světu představili píseň s názvem Doctor.

Když se podíváte na videoklip níže, tak vás její rytmus jistě nenechá v klidu. Příhodný název písně z ní dělá jakýsi lék na špatný den nebo špatnou náladu. „Mohla bych být tvůj doktor a mohla bych být tvou zdravotní sestrou,“ zpívá Miley v prvních dvou verších. Na celý překlad textu se můžete podívat zde. Zpěvačka se v rozhovoru v pořadu Apple Music 1 nechala slyšet, že tato píseň je oslavou jejího života.

Píseň přitom není nic zbrusu nového. Nahrána byla už v roce 2012, kdy Miley ohromila nebo znechutila svět svým novou, přisprostlým vyjadřováním. Na desku Bangerz se ale nakonec nedostala. Podle Pharrella nebyl svět na tuto píseň ještě připraven. „My prostě tolik věříme v načasování a v to, že se všechno stane, kdy má. Přišlo mi, že to bylo tak náhodné, a bylo tam tolik souhry a tolik momentů, díky kterým jsem věděla, že teď je ten správný čas,“ cituje zpěvaččina slova web Movin 92,5.

Skalní fanoušci této umělkyně pocházející z Tennessee jistě v textu písně trochu slyší ten přidrzlý až sexuální styl, který dominoval v Mileyinině životě okolo roku 2012. Videoklip ale takový není. Miley v něm vypadá skvostně, vlasy má vyčesané stejně jako na předávání cen Grammy, má i dost podobné šaty těm, které oblékla na vystoupení během večera s písní Flowers.

Věříme, že i tahle píseň bude několik měsíců okupovat přední příčky světových hitparád. Snad ji brzy uslyšíme i v našich rádiích.

Zdroje: Movin 92,5