MasterChef: Petra s grácií odešla, Martin si to vyčítá. Podle diváků měl odejít on

Finalistka Petra Krajčinovic se nedokázala probojovat do semifinále pěti amatérských kuchařů v pořadu MasterChef. Opustila soutěž, ale samozřejmě neopomněla rozloučit se s fanoušky.

Výzva tentokrát byla hodně obtížná, a dokonce i klidný Martin v ní nedokázal připravit pokrm řádně. Své nejhorší chvíle zažila i Petra, a tak se společně setkali ve výzvě, která jak už všichni víme, pro Petru skončila špatně. Musela opustit soutěž MasterChef Česko a brala to optimisticky a s úsměvem.

Stejně tak to prezentovala i na svém Instagramu.

ZAZVONIL ZVONEC A @masterchefcz JE KONEC😁

Děkuju za podporu. Až se nadechnu, tak vám se budu odkládat dlažbu z mojí cesty soutěží.

Bylo to V.E.L.I.K.Ý.

DÍKY❣️

Martin má ze svého vítězství stále nejistý pocit, protože litoval toho, že Petra vypadla nejen před kamerou, ale dokonce i jeho komentář pod Petřiným příspěvkem zněl kajícně.

Mrzí mě to, Péťo. ♥

Zřejmě nemá pocit, že si zasloužil jít dál a někteří to vnímají stejně. Na sociálních sítích se můžete dočíst i komentářů, že měla Petra jít na balkon a že porotci dali Martinovi přednost právě proto, že je pro diváky zajímavý. Někteří dokonce tvrdí, že kdyby byl Martin takový galantní muž, za jakého se prezentuje, měl sám ze soutěže odejít.

Líbilo se mi, s jakou noblesou vzala svůj odchod… Já ji ze začátku nemusela, ale ke konci jsem ji fandila ☺️

Měl vypadnout Martin nesplnil úkol a pokud druhý úkol byl nerozhodně tak se měli k tomu přiklonit… No jo no, sledovanost atd… určitě Martin dojde do finále a možná ho i vyhraje.

Hodnocení nebylo fér, vypadnout měl Martin, byl nejhorší a nic nedonesl! Prý jen jedno kolo.

Martin z toho má asi podobné pocity a možná ještě teď si vyčítá, že dali porotci přednost jemu. Bylo to skutečně díky jeho kulinářským schopnostem nebo jak tvrdí někteří diváci je v pořadu cosi zkaženého? Jak to vidíte vy?

Zdroj: MasterChef, Instagram