Mašlíková na dovolené v Turecku. Do moře by nešla, obává se žraloků. Chlubí se ale opáleným zadečkem

Sympatická kulturistka, manželka a matka, která na sobě tvrdě dře, se konečně dočkala zaslouženého odpočinku. Se svou rodinou tak vyrazila za slunnou dovolenou do Turecka. Nicméně do moře se blondýnka bojí. Může za to její fobie ze žraloků.

A i když jsou útoky žraloků na člověka spíše jen výjimečné, přesto se zdá jako kdyby se s nimi roztrhl pytel. Na dovolené u Hany Mašlíkové tak vítězí bazén a mořem se spíš jen zpovzdálí kochá.

„Dočkali jsme se. Nicnedělání a povalování začíná. Zítra ráno jdu samozřejmě hned omrknout místní fitko. Letos jsme si vybrali Turecko, konkrétně hotel Magic Life Belek, píšu to rovnou, než mě zaplavíte zprávami, kde jsme,“ svěřila se nadšeně Mašlíková svým fanouškům. Nicméně kulturistka se na moře, kvůli svému strachu neodváží, s tím, že se celá rodina raději čvachtá v bazénu.

 Na otevřeném moři bych neplavala… Jsem raději, když jsem jenom po pás, mám strach, ale do moře chodím.

Nicméně i přesto, že se moři Hana vyhýbá, je z dovolené celá rodina nadšená. Slavné sportovkyni prý dokonce ani vysoké teploty nenarušují cvičební rutiny a to dosahují až 42°C. Běhat venku sice nemůže, a tak obráží místní fitka.

 „Každý večer je show nebo program, včera byla akrobacie,“ pochvalovala si znovu Mašlíková dovolenou.

A jako správná modelka, i Hana občas zasdílí jednou za čas nějaký ten provokativní snímek. Jako byl například ten, kde má na sobě pouze spodní díl bikin a prsa skryla pod klobouk.

 „Chtěla jsem se jen pochlubit opálením z dovolené, toho zadku si vůbec nevšímejte,“ napsala do popisku. Nicméně i přesto od sledujících sklidila velký úspěch.

 „Já myslím, že opálení je krásné, ale ta postava je luxusní, klobouček,“ napsal jeden z fanoušků. 

„Tak Hani, opálení máme velmi podobné, a tím taky začínáme i končíme,“ dodala vtipně další fanynka.

Hanka Mašlíková si s rodinou dovolenou u moře vychutnává plnými doušky, jak je vidět.

Zdroj: redakce, autorský článek