Martina Pártlová a její veřejné vyznání lásky

Herečka a zpěvačka Martina Pártlová (42) si ze sebe ráda dělá legraci a málokdy vypadá, že by něco brala vážně. Stejně tak vystupuje také na svých sociálních sítích, často po boku herečky Nikol Leitgeb (35). I Pártlová však nedávno ukázala, že umí otočit a změnit svou roli ze vtipálka na vážného člověka.

Zatímco veřejná vyznání lásky jsou jí proti srsti, nedávno se na svém Instagramu rozhodla udělat výjimku, a to v den narozenin jejího partnera, s nímž má malou dcerku Stellu. „Můj kluk má dneska narozeniny. Já tady to veřejný vyznávání lásky nemám moc ráda, protože mi to přijde strašně divný… však si to ty lidi maj říct doma a neotravovat tím okolí,“ začala.

„Jenže, mně se to chce dneska napsat. Miluju tě úplně nejvíc, co jsem kdy koho milovala a těžko bych si vedle sebe dokázala představit lepšího parťáka a tátu,“ dodala. Na konec ještě přidala „všechno nejlepší“ a zakončila příspěvek emotikonem srdíčka.

Je tedy vidět, že kromě srandiček umí být Pártlová také romantická duše. Ke společné rodinné fotografii u moře zase napsala jednoduchý, ale výstižný popisek „Co já bych bez vás dělala…“.

Zdroj: Instagram, redakce