Martin Zounar s růžovými vlasy. Modlil se, aby barva po natáčení šla smýt a mohl odehrát další představení

U dnešního dílu nekonečného seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2 se věrní sledující jistě potrhají smíchy. Jiní možná budou nevěřícně zírat, co se to s jejich oblíbenou postavou stalo. Řeč je o postavě Boba Švarce, který zásadně změní image, aby zapadl mezi studenty medicíny, píše deník Aha.


Na Švarce totiž prasklo, že nedodělal státnice, a tak musí opět zamířit do školních lavic, aby si titul doktora opravdu zasloužil. To však fanoušci seriálu dobře vědí. Co je však může zaskočit je, že Švarc se z lékaře změní na růžovou cukrovou vatu. Přesně to totiž budou připomínat jeho vlasy.

„Diváci mě uvidí jako ještě nikdy předtím. Mám neuvěřitelnou ránu! Image jako Justin Bieber, ovšem ne ten současný, ale v roce 2008, kdy započal kariéru a bylo mu třináct,” cituje Martinova slova deník Aha. Herec se nechal přemluvit, aby mu maskéři vlasy nastříkali růžovým sprejem a po celou dobu natáčení se modlil, aby to šlo smýt. Večer měl totiž hrát v divadle. Barva nakonec šla dolů, a dokonce i bez vlasů, a tak mohl Martin směle nastoupit na divadelní prkna.

Martin svým novým vzhledem přivedl k záchvatům smíchu nejen štáb, ale také jeho hereckou kolegyni Terezu Těžkou, kterou můžete znát z dokumentu V síti. Tereza si střihla roli Bobovy spolužačky Dominiky a v rozhovoru pro televizi Nova přiznala, že měla při natáčení co dělat, aby udržela vážnou tvář a správně ztvárnila svou postavu přehnaně svědomité studentky medicíny. „Nepodaří se to pokaždé, odbouráváme se na place často a vždycky na dlouho. Doufám, že naše dějová linka stejně baví i diváky,“ řekla Tereza, která se při natáčení s Martinem Zounarem baví, jako nikdy.

Jestli chcete vidět, jak vypadá český třináctiletý Justin Bieber v podání Martina Zounara, určitě si dnes večer zapněte Voyo.

Zdroje: Aha!, TV Nova