Martin Stropnický a výživné na Kordulu: Kolik Žilková dostane?

Spory a probíhající rozvod mezi herečkou Veronikou Žilkovou (61) a velvyslancem Martinem Stropnickým (66) stále nemá žádný rozumný závěr. Momentálně se dvojice ani rozvést nemůže, protože se musí nejprve vyřešit výživné pro dceru Kordulu (17). Kolik peněz bude požadovat Veronika?

Martin Stropnický se k rozpadu manželství s Veronikou Žilkovou moc nehlásí. Naproti tomu herečka říká z plných plic, co si o svém manželovi myslí. Například nechápe, proč se nechce Stropnický na ničem dohodnout, aby byla už celá situace uzavřená.

„Z mé strany tam nejsou žádné požadavky, je to normálně vypočítané z výše platu a z toho, že otec má ze zákona dorovnat životní úroveň dítěte podle té své,“ prohlásila sebejistě Veronika pro Blesk. Je pochopitelné, že z její strany konkrétní částka nepadla, protože si s dcerou přijdou na pořádný balík.

Nedávno vyšlo najevo, že Stropnický pobírá sumu, ze které se samotné Veronice protočily panenky. „Jak jsem se u soudu o výživné naší dcery dozvěděla, do té doby to pro mě bylo utajené, že jeho příjem je 480 tisíc korun měsíčně,“ řekla dále herečka pro CNN Prima News.

Z výživného tak nejspíš bude moct vyžít i samotná Žilková. Jsme zvědaví, kdy se celá situace dořeší…

Zdroj: Blesk, CNN Prima News