Marta Kubišová po kolapsu dorazila na dlouho očekávaný recitál. Jak je na tom?

Ve čtvrtek večer se dočkal své slavnostní premiéry netrpělivě očekávaný recitál Marta. A hlavní aktérka si jej ani přes svůj kolaps nenechala ujít. Jak je na tom Marta Kubišová a kdo si premiéru přišel vychutnat?

Na počest letošních listopadových 80. narozenin zpěvačky Marty Kubišové vznikl recitál nesoucí její jméno. A podle deníku Blesk na premiéru ve čtvrtek 9. června dorazila na Letní scénu Muzea Kampa celá řada českých hvězd.

Recitál svou účastí podpořily slavné české tváře, mezi kterými nechyběl ředitel karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška, populární Hana Vágnerová nebo rozchodem poznamenaná Eva Decastelo.

Nejočekávanějším hostem byla ale hlavní tvář celého dění, Marta Kubišová. Ta těsně před premiérou stihla přebrat medaili za čestné občanství v rámci hlavního města z rukou primátora Prahy, Zdeňka Hřiba.

Po této poctě se jí ale bohužel udělalo nevolno a svůj kolaps přirovnávala k infarktu, který prodělala před šesti lety. Účast na recitálu Marta tak byla ohrožena.

Očividně se jí ale udělalo lépe, dostála svých slov a skutečně na poslední chvíli dorazila. A žádná nevolnost na ní vidět nešla. Marta zkrátka ve svém úctyhodném věku vypadá fantasticky a hýří optimismem.

Zdroje: Blesk, Instagram