Marta Jandová ukázala, jaké vztahy má se svými macechami

Dcera Petra Jandy ukázala, že vztahy se svými macechami má v pořádku, ačkoli byly doby, kdy si se svou mladší macechou příliš nerozuměla. Byla pro ni „střevo“.

Marta Jandová si s Alicí Jandovou vůbec nerozuměla. „S Alicí, se současnou partnerkou táty, jsem na začátku samozřejmě problémy měla, bylo to pro mě hrozně zvláštní, že já bych s takhle starým pánem chodit nemohla a jak je to možný, že ona, takhle mladá, může něco takového cítit,“ citoval zpěvačku Blesk před drahnou dobou.

Postupem času přicházela na to, že jejímu otci přítomnost tak mladičké ženy velmi prospívá.

Ke své starší maceše se už kdysi vyjádřila s úplně jiným názorem: „S tátovou bývalou ženou Martinou jsme nejlepší kamarádky, jsme skoro vrstevnice a byla mi sympatická od začátku. Mám moc ráda i její maminku a nevlastní sestru Elišku. Všechny nosíme i stejné křížky na krku,“ prozradila Blesku.

Dnes, když už i Marta Jandová má svou rodinu, má pochopitelně i zralejší názory. A podle poslední fotografie je znát, že vztahy mezi všemi dámami dohromady jsou už v pořádku.

„Moje holky. Maceška a maceška.“ připsala Marta ke svému příspěvku.

S gynekologem Miroslavem Vernerem má Marta dcerku, kterou přivedla na svět ve svých 39 letech. Na otázku, zda plánuje druhé dítě, říká: „Snažili jsme se dlouho, ale nevyšlo to. Maruška se nám pak přiznala, že zničila mapu, která vede z nebe ke mně do břicha, protože nechtěla, aby přišel někdo jiný,“ popsala s úsměvem pro ženy.iprima.

Zdroj: Blesk, ženy.iprima.cz, Instagram