Marta Jandová dnes slaví 49 let. V životě přišla o dva důležité rodinné příslušníky

Dcera známého zpěváka Petra Jandy, Marta Jandová, dnes slaví narozeniny. K této příležitosti zveřejnila fotografii, kde je zpěvačka se svou maminkou a oslavenkyni hoří na dortu jedna svíčka.

Maminka Marty zemřela na nádorové onemocnění. Tento svět opustila před 32 lety. Martě Jandové tehdy bylo 17 let. Dnes je sama maminkou dcery Marušky.

Zpěvačka je šťastná po boku svého partnera, porodníka Miroslava Vernera. I když si přála ještě pro Marušku sourozence, otěhotnět se jí už nepodařilo. Svou dceru nikdy nezveřejňuje.

Ve své životě si prožila také ztrátu svého bratra. Ten bojoval s nádorem na mozku. „S nádorem na mozku statečně bojoval skoro deset let. O Petrově smrti jsem se dozvěděla v Německu. Ve chvíli, kdy naposledy vydechl, jsem stála na jevišti. Cítila jsem, že se něco stalo. Jsou to moc bolavé vzpomínky,“ svěřila se v minulosti v rozhovoru pro iDnes.

Marta Jandová má dnes 49 let. Jak sama u snímku s maminkou uvádí, chuť k životu a na sladké má stále. My jí samozřejmě přejeme, aby jí tato chuť vydržela i do dalších let.

Zdroj: iDnes.cz, Instagram