Markéta Pekarová Adamová: Terčem „hnusu“ v MHD!

Šéfka Sněmovny, Markéta Adamová Pekarová čelí nepříjemným útoků na její osobu. Je sice zvyklá na nadávky a výhružky různých lidí, tentokrát už je to však moc, píše web Stars24.

V pražské MHD, hlavně v metru, se objevily útoky ve formě malůvek, které vyobrazují Markétu Adamovou Pekarovou pověšenou na šibenici a doprovázené velmi sprostými slovy. Tyto výhružné obrázky už se objevily i na demonstracích proti pademickému zákonu, které se konaly na Václavském náměstí v Praze.

Na svých sociálních sítích se k tomu vyjádřil i ministr vnitra Vít Rakušan (STAN): „Tenhle hnus z MHD odmítám. Mluvím o tom už několik týdnů. Šibenice do demokratického světa nepatří,“ napsal na Twitteru.

Vít Rakušan však podle webu Expres tyto šibenice směrované k Markétě Pekarové Adamové zaregistroval již na demonstraci, nijak se k tomu nevyjadřoval. Stejně tak nereagoval, když se vyhrožovalo smrtí prezidentovi Zemanovi či expremiérovi Babišovi. Sama Markéta se k těmto útokům nevyjadřuje, nejspíš ji takové chování a nenávist ukrytá v lidech opravdu mrzí.

Zdroj: stars24.cz, expres.cz