Marie Rottrová ukázal manžela. je to fešák

Křest kalendáře „Proměny 2024 – Fantazie“ přilákal do jednoho z pražských hotelů spoustu známých českých tváří.

Akci si nenechala ujít ani zpěvačka Marie Rottrová, kterou na akci doprovázel manžel Milan Říha. Jako obvykle, když se Rottrová objeví před objektivy, okamžitě si vyslouží obdivné pohledy či komentáře. Jinak tomu nebylo ani na akci v české metropoli. Při pohledu na elegantní dámu jen těžko uvěřit, že za pár dní, 13. listopadu, oslaví 82 let. Láska jí výrazně ubírá roky.

Rodačka z městečka Hrušov u Ostravy ao 16 let mladší Milan Říha si řekli ano v roce 2016 po společných 11 letech partnerství. Rottrová byla v minulosti vdaná dvakrát. Prvním manželem byl Vlastimil Kučaj, se kterým má syny Víta a Martina. Podruhé byla provdaná za Němce George Burgersteina.

Před objektivy se usmívala i herečka Chantal Poullain (67), francouzská rodačka a někdejší manželka Bolka Polívky, máma herce Vladimíra Polívky. Akci si nenechal ujít ani Pavel Zedníček, který se nepohnul od své manželky Hany Kousalové, české moderátorky a scenáristky. Zedníček před časem na obrazovce RTVS popsal svůj intenzivní vztah s jinou známou českou dámou, řeč byla o herečce Janě Paulové. Právě s ní strávil herec neuvěřitelných 1573 hodin v posteli. V rámci komedie „Bez předsudků“, kterou diváci viděli v Divadle Kalich již v 550 reprízách, strávil spolu na jevišti v posteli 57 dní. Hra měla premiéru v roce 2004 a jak herec dodal, Paulová si dala tu námahu a jejich společné „intimní chvíle“ v posteli spočítala.