Marie Doležalová poslala k Valentýnu drsný vzkaz mužům. Měli by lásku dokazovat celý rok, ne jen na Valentýna a podobné pompézní svátky

Ne každý slaví svatého Valentýna a rozhodně se to nevyhýbá ani slavným osobnostem. Mezi takové například patří i herečka Marie Doležalová (36), která na svém Instagramu napsala to, co si myslí. A kritikou nešetřila!

Herečka se na sociální síti, kde je známá pro své jednoznačné a rázné názory, rozepsala o statistice. Dle jejích zjištění se více rozvádí lidé, kteří měli pompézní svatby, než ti se svatbou skromnou. „Dejte si pozor na falešný velký gesta. Dejte si pozor na dárky, co maj jenom zavřít pusu. Taky pozor na velkolepý obřady, který maj bejt hlavně vidět,“ varuje hovorově Doležalová na Instagramu.

Zatímco někteří berou Valentýn jako možnost a příležitost dokázat své drahé polovičce, jak moc ji milují, najdou se i tací, a Marie patří mezi ně, kteří v tom vidí trošku jiný postranní úmysl. „Dejte si pozor na svátky, který jsou reklamním trikem. Dejte si pozor na Valentýn!!!!“ vysvětluje na svém profilu.

Je pak otázkou, zda má herečka podobný postoj kvůli vlastním zkušenostem, nebo k celému svátku takto přistupuje právě proto, aby se nespálila. Nad tímto se pozastavil například i web Expres.cz. Dle něho možná takovéto chování vede k tomu, že jsou muži větší lenoši a ženy se spokojí s pouhou maličkostí.

Chápe všechny muže a ženy

Herečka má ale pochopení i pro druhou stranu, tedy nikoho neodsuzuje. „Omlouvám se, že zním jako nějaká demonstrace. Je to hezký, když to od srdce slavíte. Rozhodně nehejtuju nikoho, kdo dává dárky a jakkoli slaví lásku, i tento den,“ doplnila.

„Jen jsem proste chtěla říct, že maličkosti jsou víc než gesta. Upřímnost a vstřícnost každej den je víc než diamant. Romantika je divoký zvíře, co přijde spíš omylem, než když to až moc chystáš,“ uzavřela své zamyšlení nad tímto dnem. V komentářích se pak mnoho lidí s jejím názorem ztotožňuje a vnímají to stejně.

Muži by zkrátka lásku měli dokazovat stále, ne pouze jeden den v roce!

Zdroj: Expres.cz, Instagram-Marie Doležalová, redakce