Mariana Prachařová (29) si užívá na Bali. Zašla do místní zoo, kde pocítila velký respekt z krále zvířat

Herečka Mariana Prachařová, kterou si můžete pamatovat ze seriálu Horákovi, si už od konce července užívá vysněnou dovolenou na Bali. Spolu s ní odletěla i její maminka Dana Batulková a před týdnem se potkala se svým bývalým synovcem Kryšpínem Dopitou (synem Agáty Hanychové) a jeho otcem Miroslavem Dopitou. Od té doby, zdá se, podnikají spoustu výletů spolu.

Jedním z nich byl i výlet do zoo na Bali, ze kterého Mariana vytvořila krátké video. To pak sdílela na svém Instagramu. Marina vůbec točí na Bali hodně videí. Říká tomu minivlog a každé video začíná přátelským zamáváním do kamery. Pak následuje sestřih toho, co ten den na indonéském ostrově prožila. Z výletu ze zoo se ale asi ještě nevzpamatovala.

Odnesla si z něj bez pochyby silný zážitek. „Nikdy jsem si nemyslela, že se budu dívat lvovi a tygrovi z očí do očí nebo, že se ho letmo dotknu. A doufám, že už se to ani nikdy nestane. Je to opravdu KRÁL a být takhle u něj je za mě veliký respekt. Ani z toho šoku netuším, jestli mu smrdělo z pusy, když mi zařval přímo do obličeje,“ svěřila se svým fanouškům u několika fotek a videí přímo ze setkání s králem zvířat.

Mariana svoje sledující zásobuje každodenní dávkou fotek z tohoto ráje, ale nechybělo málo a snad tam s maminkou ani nedoletěla. Web Expres píše o tom, že obě herečky zůstaly trčet na tureckém letišti, protože nestihly navazující let na Bali. Letadlo přitom bylo od stejné cestovky, ale komunikace mezi nimi jaksi vázla. Celou horor story si můžete přečíst zde. Je velké štěstí, že Dana Batulková necestovala sama.

Zdroje: Instagram, Expres