Mariana Bečková: Jedna z nejkrásnějších žen na světě si v minulosti prošla peklem

Aktuálně se ve světové soutěži krásy Miss Grand International 2022, která se konala v Indonésii, umístila v první pětici a kromě finanční výhry získala i možnost budovat si modelingovou kariéru na světové úrovni. Minulost Mariany Bečkové (23) však připomíná obrovské drama.

Češka Mariana Bečková se v soutěži Miss Grand International 2022 umístila na pátém místě, což jí zajistilo finanční výhru, placené pracovní cesty a otevřené dveře k mnoha kontaktům. Zdá se tedy, že před ní leží pohádková budoucnost. Jak ale zmiňuje server Topky, její minulost je jako z hororu. 

Jako dítě byla Mariana zneužívána, což vyústilo do psychických problémů. „Sexuálně zneužita jsem byla, když mi bylo sedm let. Upřímně, já jsem si to nepamatovala, mé podvědomí to potlačilo. Až na terapii v osmnácti letech jsem si vzpomněla,“ přiznala pro web Super. Terapie absolvovala i proto, že jako patnáctiletá bojovala s anorexií a bulimií. 

Zdá se však, že celkově je Mariana silná žena, protože s problémy zabojovala a dokonce později začala studovat psychologii. „Studuji psychologii a dětskou psychologii. Právě proto, že jsem měla takové traumatické dětství. Chci pomáhat dětem, které zažívají trauma. To, co jsem zažila já, je hrozné, vím, jaký to má dopad na dospívání,“ uvedla. 

Sama si v dospělosti prošla ještě dalšími náročnými chvílemi.  „Našli mi nádor v prsu a musel se odstranit. Přišla jsem o jeden prs,“ přiznala. A se zdravotními problémy bojoval i její přítel. Zatímco ona se snažila uspět v Miss Czech Republic, on sváděl zápas s rakovinou. Jeho stav byl tak vážný, že skončil dokonce na jednotce intenzivní péče. Naštěstí se jeho stav zlepšil a na světové soutěži, jejíž finále proběhlo před pár dny, mohl Axel podporovat svou přítelkyni přímo na místě. 

Zdroj: Topky.sk, Super.cz, Instagram