Margot Robbie a její kuriózní zážitky z natáčení: Některé jsou skutečně pikantní, třeba paruka na genitálie

Hollywoodská hvězda Margot Robbie se při propagaci svého nového filmu Babylon v podcastu podělila o některé zážitky ze zákulisí natáčení. Při té příležitosti zavzpomínala i na film Vlk z Wall Street a prozradila, na jakou kuriózní rekvizitu tehdy narazila.

Během rozhovoru v podcastu Fitzy & Wippa se téma diskuse s australskou herečkou stočilo k intimním partiím. Jeden z moderátorů pořadu se totiž zmínil o tom, jak je někdy složité sehnat pro dobové natáčení ženy, které mají skutečné ochlupení. Na to konto se Robbie rozpovídala a prozradila, čím si v podobných situacích filmoví tvůrci dopomáhají, jak uvádí Daily Star.

„Mají něco, čemu se říká merkin, což je něco jako paruka, ale pro genitálie,“ odhalila informaci ze zákulisí. V době, kdy natáčela s Leonardem DiCapriem Vlka z Wall Street, měl filmový štáb k dispozici celou místnost, která byla plná merkinů. Pro samotnou herečku to bylo, dle portálu KNewsMedia, fascinující zjištění.

Paruky však nebyly jedinou bizarní věcí, kterou Margot při natáčení zažila. Zmínila také incident, kdy jí v zadnici uvízla elektronická cigareta Leonarda DiCapria. K trapasu pak dodala, že Leonardo pak s největší pravděpodobností cigaretu vyhodil. Ani při natáčení Babylonu však nebyla nouze o netypické situace. Herečka totiž prozradila, že ve filmu hraje postavu, která je drogově závislá. V některých scénách tak šňupe kokain a režisérovi prý musela domluvit, aby množství falešného kokainu v záběrech zmírnil. Některé lajny prý byly velké jako párky v rohlíku. Margot se při vykonávání své profese rozhodně nenudí.

Zdroje: Fitzy & Wippa, Daily Star, KNewsMedia, Instagram