Margitovy sociální sítě se plní snímky s jinými ženami. Je dobře, že znovu žije!

Štefan Margita byl po dlouhé roky velkou oporou své milované ženě a známé zpěvačce, Hance Zagorové. Ta před nedávnou dobou zcela nečekaně podlehla nemoci, která ji celý život trápila. Margita se rozhodl na nějaký čas stáhnout z veřejného života a skoro s nikým nekomunikoval. Nyní se ale rozhodl naplno věnovat své práci a rád se s fanoušky podělí o fotky s hezkými ženami. A není jich rozhodně málo!

Hanu Zagorovou v posledních měsících velmi trápilo zdraví, kdy její zdravotní stav zhoršil prodělaný koronavirus. A i když to s ní mnohdy vypadalo velmi špatně, po jejím boku vždy byl její milující manžel Štefan Margita. A stejně tak tomu bylo i v osudný den, kdy Českou republiku obletěla zpráva o tom, že herečka zemřela. Poté se Margita stáhl z veřejného života, neukazoval se na žádné společenské akci a rušil jeden koncert za druhým. Tomu je ale nyní konec a on si své vystupování mezi fanoušky náležitě užívá.

Proto se začíná jeho telefon a především sociální síť Instagram plnit fotkami z vystoupení, kde se nezapomene vyfotit s půvabnými dámami, rozhodně ne v jeho věku. I když se jedná především o fotky, které vznikly v souvislosti s jeho prací, tak se nejeden fanoušek nezapomněl pozastavit nad tím, že mnohem raději sdílí fotky jiných a jeho partnerka jako by upadla v zapomnění. Poslední dobou totiž nepronesl jedinou vzpomínku na svou lásku. 

Otázkou tedy zůstává, jak to Štefan Margita ve skutečnosti vnímá. Co je velice důležité zdůraznit, je fakt, že k životu známých osobností patří setkávání se s mnoha lidmi, mezi které patří i různé dámy a většina z nich se pak s celebritou chce vyfotit.

Jenže Štefan se začal zaměřovat primárně na krásné a mladé ženy, což neuniklo oku jediného fanouška. Jsme rádi, že pěvec zase začíná žít.

Zdroje: Instagram, Redakce