Margita na dovolené v Málaze nabírá síly a užívá odpočinku: Užívejte zaslouženého volna, vzkazují pěvci nadšení lidé

Po nabitém pracovním programu se Štefan Margita rozhodl vyrazit do teplých krajin a načerpat sílu a energii, kterou bude potřebovat pro svá další vystupování. Jak sám ale přiznal, je to poprvé, kdy je ve Španělsku bez své Haničky.

Štefan Margita má za sebou několik velmi náročných měsíců. Od ztráty své ženy, zpěvačky Hany Zagorové, se takřka nezastavil. Po měsíčním pobytu ve Spojených státech, několikaměsíčním koncertování a v neposlední řadě prvních Vánocích bez Hanky se rozhodl vypnout.

,,Posílám pozdrav z Málagy,“ napsal Margita ke svému příspěvku na Instagramu, kde v komentářích dodal, že je pravda, že mu toto místo navždy bude připomínat Haničku. V komentářích mu podporu vyjádřila nejen dlouholetá kamarádka Lucie Borhyová, která uvedla, že zanedlouho se do Španělska chystá také, ale i kolegyně a blízká přítelkyně Blanka Matragi.

Kromě kolegů a kamarádů podporu vyjadřují i sledující, kteří z něho mají radost a doufají, že si užije pořádného volna a odpočinku, aby nabral síly na svá další koncertování, která ho hned od příštího týdne znovu čekají.

,,Štefane, konečně jste na místě, kde to máte rád, Hanička je neustále u Vás, hodně odpočívejte vaše tělo to moc potřebuje, sluníčko dodává sílu. Už jsem měla o Vás obavy, pracoval jste na 110 % a málo odpočinku,“ napsala jedna ze sledujících. ,,Odpočiňte si. Hodně moc jste pracoval a malinko odpočíval,“ dodala další.

Zdroje: Instagram