Marešovo produkování koncertů není tak růžové, jak se zdálo. Údajně se pohádal s Darou a Kozub ho měl před další akcí odmítnout

Leoš Mareš je vynikající moderátor, to se všeobecně ví. Kromě moderování se ale také před časem pustil do produkce koncertů. Pod jeho vedením už v O2 aréně vystupoval například Štěpán Kozub, Štefan Margita, Dara Rolins nebo Jiří Korn. Jenže podle informací týdeníku Sedmička některé tyto akce skončily konfliktem.

Stand-up komik Štěpán Kozub se svou show převedl loni na konci prosince a bylo vyprodáno. Jenže lidé byli z celé show trochu zklamaní. Nebylo to totiž nic extra, jak asi mnozí očekávali. Kozub diváky bavil ohranými vtipy, jak říká recenze na zpravodaji iDnes, a sprostými slovy nešetřil. Natěšení diváci tak shlédli show, kterou už viděli předtím v menších městech. Jelikož reakce na show byly rozpačité, rozhodl se Štěpán, že už v tom pokračovat nebude. Jenže podle informací týdeníku Sedmička začal Mareš na dalším projektu pracovat bez jeho vědomí.

„Štěpán mu řekl, že pokračování v žádném případě dělat nebude. Byl to fór, povedlo se to, ale nevěří, že by další show měla stejný ohlas. Je přesvědčený o tom, že by to byl průšvih, a tak do toho nejde,“ prozradil tajný zdroj. Kozub se však dozvěděl, že Mareš koná i za jeho zády. „Dost se kvůli tomu pohádali,“ dodal informátor. Podobný osud potkal i Marešovu spolupráci s Darou Rolins.

Ačkoliv její koncert na oslavu jejích 50. narozenin byl parádní, na druhé pokračování zatím nedošlo. To Leoš oznámil na svém Instagramu na začátku letošního února. Trvalo mu prý 5 dní, než Daru přesvědčil, ale ta nakonec s druhým koncertem souhlasila. V té době ještě neměli vybraný termín, ale bohužel ho neznáme ani dnes. Důvodem prý byla jejich hádka. „Myslím, že se neslučovaly jejich představy a Leoš se klasicky urazil,“ nechal se slyšet zdroj týdeníku Sedmička, který navíc Leoše velmi dobře zná.

Zdá se, že Leoš v produkci vidí velký zisk, a tak se snaží vytřískat z toho nejvíc. Jeho metody ale nemusí vyhovovat všem. Dalším v pořadí, kterého si Leoš vzal v největší aréně Česka pod křídla, je dětská ikona Michal Nesvadba. Jelikož ale tady se o žádném pokračování nejspíš neuvažuje, mohlo by to dobře dopadnout.

Zdroje: Sedmička, iDnes, Instagram