Marešovi na Kanárech. Užívali si s dcerkou v zoo mezi opičkami. Fanynky už chtějí Leoše zpět v rádiu

Známý moderátor Leoš Mareš a jeho manželka Monika vyrazili na krásnou dovolenou. Společnost jim samozřejmě dělá jejich dcerka Alex.

Malá Alex oslavila před dvěma měsíci své první narozeniny. Teď si užívá s maminkou i tatínkem dovolenou na Kanárských ostrovech, konkrétně na ostrově Lanzarote.

Leoš je na svou malou princeznu velmi pyšný a rád se pochlubí i na svém Instagramu. Tentokrát sdílel video, kde roztomilá Alex má krmit opičky. To se jí však moc nelíbilo a raději hrozny krmila sama sebe.

Leošova manželka Monika se pochlubila snímkem, kde drží dcerku v náruči stojící v moři. Fanoušci se nestačí divit, jak malá Alex vyrostla a je čím dál víc podobná svému známému tatínkovi.

Na Instagramu se samozřejmě hned objevily i některé zprávy, ze kterých je zřejmá závist. Ale našli se i tací, kteří to rodince Marešových přejí: „Sice Leoši na Evropě 2 chybíte. Člověk si prostě na Vás po ránu zvykne a těší na ten tým. Ale užívejte, je to Váš život. A nikdo nemá právo hodnotit Vaše kroky. Bohužel závist vládne světem. A tak jen chci říct že já, já Vám to přeji. Už si vás přejeme zpět.“ napsala například paní Lucka.

Leoš Mareš byl totiž na dovolené zcela nedávno, kde si užívali v Miami poměrně luxusní dovolenou. A někteří to prostě nedovedou rozdýchat.

Zdroj: Instagram, redakce