Marek Ztracený zřejmě zakoupil nemovitost na Kanárech za miliony. Připravuje se na vytouženou pauzu?

Marek Ztracený (37) získal letos Zlatého slavíka. Patří mezi nejpopulárnější české zpěváky a koncert v Edenu, který měl být jeden, vyprodal hned třikrát.

Mnohými nazývaná bouda na fanoušky se vyplatila a teď se Marek za vydělané peníze rozhodl pořídit si nemovitost na ostrově Tenerife. Podle magazínu Prima Ženy se Marek Ztracený buďto chystá investovat do své budoucnosti, anebo si už vybral místo, kde si užije svou vysněnou pauzu.

Ztracený už ovšem má své rodinné sídlo. Nechal jej postavit na Šumavě, kde podle svých slov hodlá zestárnout. Na Instagramu se pochlubil krásným výhledem na hory. Není divu, že mimo šumavské přírody se začaly na jeho sociální síti objevovat také snímky z Kanárských ostrovů, kde zacílil na ostrov Tenerife.

Na Tenerife nebude sám, i Michal David (62) či Alice Bendová (49) mají na Tenerife vlastní nemovitost. Populární zpěvák prý zainvestoval do nového bydlení finance v řádu desítek milionů korun a koupil nemovitost, která má celkem pět apartmánů a nachází se přímo v letovisku Costa Adeje.

Ztracený se ke koupi nechce vyjadřovat. „I kdyby to tak bylo, nejsem zastánce veřejného vychloubání,“ řekl nesmlouvavě při rozhovoru pro deník Blesk. „Aniž bych chtěl být nesdílný, tak nějak nepovažuji za sympatické, když někdo vypráví, kde, co a za kolik koupil – a to jak u veřejně známých lidí, tak i u stolu v restauraci.“ Přitom na svém Instagramu se s vychloubáním nijak nežinýruje, jak si mnozí fanoušci povšimli.

Údajně Markovi obchod zprostředkoval Vlastimil Hájek s manželkou Zuzanou Belohorcovou (46), kteří na ostrově podle všeho žijí a provozují realitní kancelář. Na Instagramu dokonce Belohorcová fotografie Marka Ztraceného z pobytu na Kanárských ostrovech nejen lajkuje, ale také velmi často i komentuje.

Ztracený už se svou snoubenkou Marcelou (37) a synem Markem (11) trávil první Vánoce právě na Tenerife. Pochlubil se novoročním snímkem z terasy, odkud mají velmi krásný výhled. Takový pobyt rozhodně stojí za to, co myslíte?

Zdroj: Prima Ženy, Blesk, Instagram