Marek Ztracený vyvrací mýty o ukončení své kariéry. Prý nedorozumění. Někteří namítají, že je to jasný kalkul pro získání více peněz

Marek Ztracený vyhlášením posledního koncertu Edenu přiměl některé fanoušky myslet si, že svou kariéru ukončil. V Show Jana Krause se rozhodl povědět, jak se ho to dotklo a jak to skutečně je.

Když Marek Ztracený na svém facebookovém profilu vyhlásil koncert v Edenu, podal ho takovým způsobem, že se nemůže divit, že si mnozí skutečně začali myslet, že na pár let svou kariéru plánuje stopnout.

„Taky byste měli vědět, že tento koncert bude na několik let naším posledním veřejným vystoupením, a nejen proto do toho dáme úplně všechno!“

Trochu zavádějící, viďte? Ovšem po jednom koncertu následovaly další dva, aby udělal oblíbený zpěvák fanouškům radost – nebo aby bral, dokud lidé dávali? U některých fanoušků tím klesl, ale jiní se obávali, že by skutečně mohl skončit.

„Vyhlásil jsem takový svůj životní koncert na stadionu a dopsal jsem k tomu krátkou větu, že to bude na nějakou dobu náš poslední veřejný koncert,“ popovídal si o tomto nedorozumění v talk show Jana Krause. „Zhruba za hodinu poté jsem si sedl ke zprávám, kde bylo něco o Rusku, pak o Ukrajině a třetí zpráva byla: Marek Ztracený ukončil kariéru. Seděl jsem tam já, můj syn a moje partnerka, já jsem seděl uprostřed, takže se na mě oba zděšeně otočili… pak jsem zadal do Google svoje jméno, a ve všech bulvárních plátcích, a nejen tam, byl titulek, že jsem ukončil kariéru a že poslední koncert bude v Edenu.“

Pravdou je, že Marek se nijak neobhajoval a přijal to v klidu, i když byl podle svých slov hodně naštvaný. Ale nebojoval s tím.

„Ale potom, když se ten první koncert na fotbalovém stadionu vyprodal za hodinu, jsem se přestal trochu zlobit. A nakonec jsou koncerty tři,“ usmíval se na televizní diváky. Není divu, že si někteří myslí, že tohle celé bylo promyšlené a ze strany zpěváka šla o výjimečný kalkul, díky kterému vlastně vyprodal třikrát Eden. A vydělal si miliony, dodávají někteří anti fanoušci, kteří těžko tráví jeho úspěch.

Každopádně, jak to bylo skutečně, se už nejspíš nikdy nedozvíme, ovšem dobrá zpráva pro všechny fanoušky Marka Ztraceného je, že opravdu nekončí a zpívat bude i nadále. Máte už místa v Edenu?

Zdroj: Show Jana Krause, Marek Ztracený, FB Marek Ztracený