Marek Ztracený v zápalu emocí omylem ukázal interiér svého luxusního sídla na Tenerife

Zpěvák Marek Ztracený se ocitl v nepříjemné situaci. Nechal svůj laptop v letadle poté, co se vydal na Kanárské ostrovy. Ve snaze získat svůj počítač zpět natočil video, na němž zcela neúmyslně ukázal světu interiér luxusního apartmánu, který tak dlouho skrýval.

Není tomu tak dávno, kdy proniklo na veřejnost, že si oblíbený zpěvák Marek Ztracený pořídil několik nemovitostí na krásném Tenerife, o čemž se psalo snad úplně všude. Marek Ztracený toto tvrzení částečně potvrdil. Nicméně dle jeho slov informace o tom, že jich mělo být pět, jsou naprosto zcestné. Podle informací webu Expres.cz si zpěvák přál, aby o tom nikdo nevěděl, což se v konečném důsledku moc nepovedlo. „Vidím to trochu jinak než moji kolegové, které mám mimochodem rád, ale nevidím důvod, proč o tom veřejně mluvit,“ vysvětloval Marek Ztracený.

Ztracený laptop

Marek Ztracený se rozhodl vyměnit deštivé, depresivní, podzimní počasí za pořádnou dávku sluníčka a rozhodl se odletět na Kanárské ostrovy, do svého luxusního apartmánu. Po přistání v cílové destinaci však ve spěchu zapomněl svůj laptop v letadle, což si zpěvák uvědomil až příliš pozdě.

Dle informací deníku Blesk zpěvák uvedl, že měl ve ztraceném počítači všechny své texty, které napsal v uplynulých šesti měsících. Marek Ztracený si zoufal, že pokud se mu nepodaří získat laptop zpět, celá jeho půlroční práce bude nadobro pryč.

Omylem ukázal luxusně zařízený interiér

Fanoušci už sice ví o luxusním sídle v Tenerife, avšak nahlédnout do něj byl doposud jen pouhý sen. To se ale mrknutím oka změnilo a zpěvák zcela nevědomky odtajnil i to poslední, co veřejnost o apartmánu dosud nevěděla. Dle zdroje se Marek Ztracený nervózně pohyboval po svém apartmánu a natáčel video na svůj Instagram. V zápalu emocí a snaze získat zpět svůj počítač neúmyslně ukázal světu interiér utajovaného apartmánu snad ze všech možných úhlů. Fanoušci si tak mohli udělat ucelený obrázek o tom, jak luxusní sídlo Marka Ztraceného zhruba vypadá. Na fotografie se můžete podívat zde.

Zdroj: Expres.cz, Blesk, Redakce