Marek Ztracený udal falešného manažera. Ten lákal fanynky do zahraničí

Oblíbený zpěvák Marek Ztracený nejednou zažil to, že se pod jeho jménem snažil někdo obrat jeho fanoušky o peníze. Jeden muž ale zašel ještě dál. Začal se vydávat za jeho manažera! Celou situaci nyní řeší spolicií.

Marek Ztracený se na své pěvecké cestě setkal už se vším. Od podvodných profilů, po falešné sbírky a zpěvák před podobnými nesmysly i nadále pravidelně varuje své fanoušky. Nyní ale zpěváka vyděsila informace o muži, který se vydává za jeho manažera. Ten prý láká dívky na smyšlený casting dokonce do zahraničí! O celou záležitost se Marek neváhal podělit a před mužem varovat. Jedna z fanynek byla dokonce vylákána na Slovensko.

 „Naštěstí mladá dívka kontaktovala mou skutečnou manažerku s tím, že si chce pozvání do zahraničí ověřit. Že jsem se rozhodl jí pomoc v kariéře, protože je začínající zpěvačka,“ prozradil Ztracený Blesku. „Vůbec nechci domyslet, co se jí mohlo stát!“ 

Když si ale dívka informaci ověřovala, tým Ztraceného byl nejprve zmatený, a pak zpěváka na muže upozornil. Českého umělce ale už devět let zastupuje manažerka Simona Krajczy. Ztracený ale neváhal a celou věc předal policii.

„Falešný manažer na mladou ženu dokonce neustále naléhal, že má přijet na Slovensko kvůli castingu do nového muzikálu, který údajně chystám. Že to musí být co nejdřív, jinak bude mít údajný manažer u svého šéfa obrovský průšvih… Nic takového jsem nikde nezmínil, ani neplánuji,“ varuje zpěvák před podvodníkem.

Policie, která případ vyšetřuje, potvrdila, že se nejednalo o vtípek a Ztraceného pochválila za to, že podal trestní oznámení, informují ŽenyIPrima. Naštěstí byla ale mladá žena dostatečně ostražitá a rozhodla si informaci prověřit.

„Nemusí jít o ojedinělý případ! Je možné, že se pachatel dopustil již v minulosti podobné trestné činnosti. Pokud se někomu něco podobného stalo, ať se neváhá obrátit na linku 158 nebo nejbližší služebnu Policie ČR,“ vyzvala policie. 

Není to ale jediná záležitost, se kterou Marek Ztracený v současné době bojuje. Někdo totiž rozhlašuje, že po jeho úspěšném vystoupení v Edenu měl údajně zpěvák až ztrojnásobit cenu za své vystoupení. Za hodinové vystoupení tak měl zpěvák údajně požadovat neuvěřitelných 750 000,- korun!

„Honorář se neměnil ani po historicky nejúspěšnějších koncertech v Edenu pro sto tisíc lidí. Cena vystoupení se odvíjí vždy od konkrétní akce a i přes velký úspěch posledních let nedosahuje výše několika dalších českých kapel a interpretů,“ upozornila na toto nařčení Ztraceného manažerka Krajczy.

Zdá se tak, že se Ztracený ve své kariéře nyní setkal už opravdu se vším. Doufejme, že se zpěvákovi brzy podaří setřást veškeré podvodníky a zbavit se všech falešných nařčení a parazitů, které zneužívají jeho dobré pověsti a jména.

Zdroj: blesk.cz, zenyiprima.cz