Marek Ztracený o svých zakoupených domech na Kanárech: Není jich zas tolik…

Rovnou tři obrovské rozlučkové koncerty v pražském Edenu a megakoncert ke 100. narozeninám Českého rozhlasu. To vše chce stihnout zpěvák Marek Ztracený do své vysněné kariérní pauzy (37), jak na zpěváka prásknul jeho kamarád, MasterChef Roman Staša (34). Udělá si poté Ztracený dlouhodobou dovolenou na Tenerife?

Není to tak dlouho, kdy napsal Blesk o tom, že Marek Ztracený zainvestoval do nemovitostí na krásném Tenerife. Jeho příznivci se začali obávat nejhoršího: Že jejich idol zmizí z republiky.

„Informace o tom, že jich snad mělo být dokonce pět, jsou scestné. Nepřišlo mi to zajímavé, svěřovat se s tím, byť jen přátelům, nebo dokonce do médií. Přišlo by mi to vychloubačné a takový já nejsem. Šlo mi spíše o to, někde složit hlavu a být tam ztracený,“ potvrdil webu Expres koupi nemovitosti na Kanárských ostrovech Ztracený.

Prý si přál, aby o tom nikdo nevěděl. Navíc se cítí jako hrdý Čech a chce zůstat své rodné zemi věrný, prý to mají fanoušci brát jako „odskok“.

„Přišlo mi to jako dobrý nápad. Zrovna dnes jsem vezl rodiče na letiště, mají v plánu tam nějaký čas pobýt. Táta se zotavuje po těžké nemoci, tak myslím, že na sluníčku si to s maminkou skvěle užijí,“ dodal pro web Expres k účelnosti domu nebo bytu na slunečném Tenerife, kde i teď panují teploty kolem 20 stupňů.

Tak uvidíme, zda ho krásné Španělsko přece jen nezláká k tamnímu životu. Není totiž jediný, kdo se nechal unést koupí nemovitosti na Tenerife. Například Michal David nebo Alice Bendová zde tráví i několik měsíců v roce.

Zdroj: Expres, Blesk