Marek Ztracený na svém koncertě publikum rozplakal. Štefan Margita nikdy nezapomene na scénu s Haničkou Zagorovou

Věhlasný tenor a vdovec po Haně Zagorové, Štefan Margita, zažíval po skonu své milované těžké chvíle, ale vypadá to, že už je na tom lépe a zase chodí na různé hudební akce. Tentokrát navštívil koncert v Edenu, kde byl hlavním aktérem Marek Ztracený a veřejně pěje ódy na sociálních sítích.

Není tajemstvím, že Marek Ztracený rozjel namísto jednoho slíbeného koncertu v Edenu hned tři, a tak se lidé dočkali skvělé show. Jen ti, kteří si koupili lístky na ten první, jenž měl být jediný a jedinečný, byli trochu naštvaní, protože díky tomu se samozřejmě ceny vyšplhali pěkně vysoko a Ztracený tak s fanoušky vyběhl. O tom jsme vás kdysi informovali v našem článku.

Nicméně pravdou je, že v Edenu zpěvák zazářil a to natolik, že i populární tenor Štefan Margita jej chválil a děkoval. Nejen za pozvání, ale také proto, že zpěvák využil ve svém repertoáru také píseň, kterou nazpíval společně s Hankou Zagorovou, a zatímco on živě hrál na pódiu, zpěvačku lidé mohli vidět na velkém plátně za ním. Není divu, že mnohé skutečně mrazilo z takové podívané.

Milý Marku, jsou věci, na které člověk nikdy nezapomene a mezi ně určitě patří Tvůj včerejší koncert v Edenu. Jaká to nádhera. Obrovská gratulace, protože 3x takhle úžasně odzpívat koncert? Dobře vím, že to není jen tak a máš můj obdiv. A veliká gratulace také juniorovi, ten se rozhodně už neztratí. Věřím, že Hanka si Tvůj koncert užila stejně jako já. Děkuju za zážitek a pozvání. Štefan.“

„Tak zní jeho příspěvek na Instagramu, kde se lidé přiznávají, že dokonce upustili slzu, když Ztracený zavzpomínal na legendární zpěvačku Hanku Zagorovou.

Bylo to fantastické a při vzpomínce na milovanou Haničku jsme všichni slzeli a běžel mám mráz po zádech…

Bylo to famózní. Marek je borec a Štefi ty také! Velká gratulace.

Byl to úžasný koncert a úžasný zážitek. To s Haničkou bylo opravdu krásné a dojemné. Navždy bude v našich srdcích.

A jak se koncert líbil vám, pokud jste se v Edenu také ukázali? Věříme, že to musel být neskutečný zážitek.

Zdroj: Facebook, Instagram, autorský text