Marek Ztracený konečně ukázal fotky z tajné svatby. Děkuje manželce, že nosí jeho jméno

Fanoušci se zpěváka Marka Ztraceného (38) dlouho ptali, kdy si konečně vezme svou dlouholetou přítelkyni Marcelu za manželku. Bylo tak velkým překvapením, když před pár dny zpěvák oznámil, že už jsou déle než měsíc svoji! Po velkolepém odhalení se fanoušci dočkali i nádherných fotek ze svatby.

Marek Ztracený svou svatbu dokázal mistrně utajit, kromě jeho nejbližších totiž nikdo o veselce nevěděl. To, že se oženil, svým fanouškům sdělil až na sobotním koncertu v Edenu, píše Blesk. Všichni se tak nemohli dočkat, až na svých sociálních sítích sdílí fotky z obřadu.

Zveřejnění fotek zpěvák nechal na speciální den. „Dnes je to 14 let od našeho prvního setkání a taky 40 dní od naší svatby,“ napsal k fotkám na svém Instagramu a krásné novomanželce vzkázal, „díky, paní Ztracená, že nosíš mé jméno.“

Pro svatbu si partneři zvolili krásné prostředí poklidné Šumavy, kde se zpěvák cítí jako doma, píše web iDnes. Ztracený rovněž uvedl, že oba od začátku chtěli jen malou svatbu, protože představa, že by na něj při prvním novomanželském tanci koukaly desítky lidí se mu nelíbila. To se páru nakonec splnilo a všechno proběhlo tak, jak si přáli.

Novomanželům samozřejmě přejeme hodně štěstí a spoustu krásných let strávených bok po boku!

Zdroj: blesk.cz, idnes.cz, Instagram