Marek Ztracený dostal dojemný vzkaz. Podařilo se mu vybrat peníze na operaci malého kluka

Jak je vidět, síla médií funguje a lidská štědrost stále existuje. Český zpěvák Marek Ztracený (37) se na svém Instagramu pochlubil velkou novinou. Povedlo se vybrat dostatek peněz na léčbu v jedné z charit, pro kterou se rozhodl.

Už nějakou tu dobu se umělec zajímal o sbírku malého Adámka (2), který se narodil s vrozenou vývojovou vadou zvanou jednostranná atrézie zvukovodu. Což znamená, že jeho ucho levé ucho je menší a nemá vyvinutý zvukovod, jak informuje deník Blesk.

Bylo by velmi obtížné sehnat peníze na léčbu, kdyby by se do sbírky se vší parádou nepustila Adámkova maminka a Marek Ztracený. Ten za pomoci svého Instagramu dokázal něco, v co málokdo doufal. Léčba je hlavně o dost dražší, protože v České republice nebyl žádný odborník, který by mohl tuto delikátní operaci provést. Adámek se tak musí podívat do Ameriky.

SMSka plná dojetí

„Tohle mi teď napsala Adámkova maminka a hezčí esemsku jsem snad ještě nedostal! Dokázali jsme to! Až z toho mám slzy na krajíčku! Bylo nás přes 3500 dárců, kteří dali dohromady 2 500 000 Kč. 3500 lidí je třeba, jako jedno celé město. Nebo třeba dvě Železné Rudy. Ne, prostě ne. Ještě to na tom světě není tak ztracený. Adámku, tak hodně štěstí a pošli z té Ameriky čumkartu,“ napsal dojatě zpěvák na svůj Instagram.

Deník Blesk si všiml i toho, že mezi fanoušky byl Adámkův strýc, který se k příspěvku také vyjádřil. „Jako strejda Adámka jsem neskutečně šťastný, že se nám to všechno povedlo! Bez vás, Marku, bychom to nedali! Moc vám děkuji za naději! Jste frajer!“

Zdroj: Instagram-Marek Ztracený, Blesk.cz, redakce