Marcela Holanová má další bolesti. Po kyčli bojuje s bolestí zad. Klid nemá ani doma

V posledních letech to zpěvačka Marcela Holanová (71) nemá jednoduché. Trápily ji bolesti kyčle, nyní se přidávají další neduhy. Má bolesti zad a kříže, přesto se snaží myslet pozitivně, ale útěk před tím vším nenachází ani ve svém domě.

Problémy s bolestí měla Marcela poprvé již v roce 2019, kdy prodělala i operaci kyčle, která ji velmi trápila. „Dá se s tím žít a pracovat, ale je to nepříjemné,“ řekla pro web ŽivotvČesku.cz Marcela. Ta je vděčná za rehabilitace, které jí velmi pomohly, na druhou stranu velká zátěž přispěla tomu, že má bolesti zad.

„V roce 2019 jsem výměnu podstoupila a těšila se na to, jak zase budu běhat jak zamlada. Bohužel, náhrada mi praskla a začalo neskutečné peklo. Bolestí jsem často i plakala,“ svěřila své trápení Marcela Holanová deníku Aha! V polovině minulého roku.

„Vyměnili mi kyčel. Takže noha je dobrá, ale záda mě bolí. Když rehabilituji, tak se to namáhá. Ale to bohužel musí. Už se těším, až bude léto a budu moci plavat, to mi pomůže,“ řekla zpěvačka, která se stále snaží vše brát pozitivně a doufá v lepší zítřky.

Problémů má víc než dost

Jenže bolesti nejsou to jediné, co rudovlasou umělkyni trápí. Také se bojí o svou budoucnost z pohledu financí a hypotéky. Neustále zvyšující ceny ji nenechávají v klidu a již se nechala slyšet, co si o tom všem, včetně politiků, myslí – psali jsme o tom například zde.

„Zrekonstruovala jsem byt, to už je v podstatě hotové, už zbývají jen dodělávky. Třeba lišty kolem parket a podobně. Já bydlím v patře, a když se tam dělaly parkety, musela jsem vše snosit dolů a potom zase naopak, takže teď vůbec nevím, kde, co mám. Všude jsou krabice, nejradši bych to někdy zapálila,“ promluvila pro ŽivotvČesku Holanová o svém bytě v Modřanech.

Zdroj: ŽivotvČesku.cz, Aha.cz, vipshow.cz, redakce