Manželství je rozvedeno, Žilková prodává snubní prsten! nedá s říct, toto řekla o Stropnickém!

Po roce a půl od e-mailového oznámení Martina Stropnického (66) manželce Veronice Žilkové (62), že se s ní rozchází, je jejich manželství oficiálně ukončeno rozvodem. Stalo se tak 1. listopadu, když v Česku není volný den, ale Stropnický nepřišel a ani Veronika se kvůli natáčení jednání osobně nezúčastnila. Našla si však čas, aby o této důležité novince informovala na svém instagramovém profilu a přidala také sarkastický komentář.

Z velkého šoku Veroniky Žilkové, když loni v březnu přišel od jejího manžela Martina Stropnického e-mail oznamující rozchod po 18 letech, se neuměla dlouho vzpamatovat. Bylo to jen pár dní po jejím návratu z Dubaje, kam ji a jejich dceru Kordulu pozval na výlet, přičemž netušila, že byl vlastně na rozloučenou. Jestli měl v úmyslu jí to oznámit právě tam a nedokázal to, není známo. Veronika ho však považuje za slabocha a zrádce.

Jejich rozvod byl loni pozastaven kvůli tomu, že se neuměli dohodnout na výživném pro jejich dceru Kordulu, která před pár týdny dosáhla zletilosti. Dohodu o výživném a rozvodu podepsali až letos v červnu, neboť Veronika nechtěla, aby se s otcem od září jako plnoletá musela soudit Kordula. O rozvodu jejich manželství rozhodl soud nyní, 1. listopadu. Žilková právě natáčela, když jí to oznámil její právní zástupce a ona hned informovala o této novince i své sledovatele na Instagramu. „Prodám nepotřebný obnošený snubní prstýnek, zn. levně. Od 2. 11. 2023 jsem zas svobodná,“ vtipně připsala k její fotce.

„Dnes je svátek zesnulých, tak co kdybych vám řekla smuteční řeč k zemřelému manželství? Jednou zemřeme všichni a exmanžel by mohl mít na hrobě nápis: Tady leží muž, který čtyřikrát zradil své ženy a jejich děti!“ vyjádřila se pro Blesk ostře na účet exmanžela. Její sarkastická poznámka vyplývala ze skutečnosti, že Martin Stropnický se až dvakrát rozvedl s Lucií Stropnickou (67), rodilou Borovcovou, se kterou mají tři děti, ale mezitím opustil i herečku Danielu Kolářovou (77), která se kvůli němu dokonce rozvedla. A to, jak se pro mladou milenku zachoval k Veronice, je už všeobecně známo…