Manželství fotbalisty Petra Švancary z velké lásky přineslo jen hádky

V lednu to vypadalo jako překvapivý závěr neuvěřitelné lásky. Petr Švancara (44) se slzou v oku oznámil, že se mu po roce a půl rozpadlo manželství s pozoruhodnou Kamilou. V současné době je ale vše opět úplně jinak! Bývalý český fotbalový útočník, kterého všichni znali pod přezdívkou Mercedes, vyvedl svou choť na koncert a přiznal, že si oba konečně rozmysleli rozchod. „Souhlasím s tím, že spolu budeme až do konce světa,“ řekl Švancara.

Po tom, co oznámili rozchod, byl výjimečně lítostivý a o téměř rozpadlém manželství vůbec nemluvil, prostě nemohl! Ale dovedl šaškovat v diskusním pořadu o fotbale, kde oznámil, že se „snaží najít novou tetu“. Jak se ale nakonec ukázalo, rozchod se nekonal. S manželkou Kamilou, kterou sbalil před necelými dvěma lety, se Švancara dal zase dohromady, píše expres.cz.

Společně se vydali na koncert a bývalý útočník Brna a Slavie v tu chvíli potvrdil, že skutečně došlo k obrovskému comebacku.

„Přesně tak, udělali jsme si přestávku na rozhovor o našem manželství. Vrátili jsme se k sobě a já uznávám, že to bude definitivní až do konce času. Pro děti jsem příliš optimistický. Rozchod nás více uzemnil,“ přijímá Švancara. Ale populární fotbalový bavič nepotřeboval k rozhovoru o lednovém rozchodu příliš debatovat!

Jakoby naznačoval, že se s manželkou pravidelně hádal kvůli maličkostem. „Byli jsme spolu dlouhých sedm let a prý to byla nouzovka. Pravidelně jsme měli pár neshod, sem tam to byly úplné maličkosti. Ale nepotřebuji se pouštět do úplných detailů,“ pronesl bývalý ligový kanonýr, který je navíc mimořádně veselý z toho, že se jeho zbožňované Brno vrátilo do čela tabulky.

Zdroj: expres.cz, prahanadlani.cz