Manželka zesnulého Vladimíra Dlouhého musela po jeho úmrtí čelit lidské hyeně. Muž si pořídil hercovy fotografie z pitevny a chtěl je prodat bulváru

Příští týden tomu bude již 13 let od úmrtí oblíbeného a talentovaného herce Vladimíra Dlouhého. Jeho životní láskou byla herečka Petra Jungmanová, která herci dala dvě děti, a které se po jeho odchodu zhroutil svět.

Odchod milované osoby není nikdy lehký. A o to bolestivější je ještě navíc fakt, kdy musíte řešit naprosto otřesnou a šokující událost, která se Petře Jungmanové po úmrtí milovaného manžela přihodila, uvádí Šíp. Ta totiž musela řešit únik fotografií Dlouhého z pitevny. Muž, který tyto zcela nevhodné snímky pořídil, se je rozhodl nabídnout za finanční obnos bulvárním plátkům. Nepočítal ale s tím, že o fotografie nebude mít nikdo zájem, a že si zadělá na pořádný malér.

„Jsem moc rád, že jste se o tuhle kauzu začali zajímat a poukázali na to, že mezi námi žijí i takoví nechutní lidé,” svěřil se tehdy Blesku Michal Dlouhý, bratr Vladimíra Dlouhého. „Snad vaše upozornění na takového člověka naši rodinu, hlavně mámu a bratrovu ženu s dětmi, ochrání a nikdo už nebude takový materiál chtít zveřejnit.”

Bohužel tehdy nešlo ale o ojedinělý případ a českým redakcím byly nabízeny posmrtné fotografie Petra Muka, ale i Karla Svobody.

Pozůstalí po Dlouhém se rozhodli tehdy žalobu, na tuto lidskou hyenu, nepodávat. Krátce poté se rozhodla na Vladimíra zavzpomínat jeho manželka, která řekla, že i po všech vyšetřeních a stanovené diagnóze, se herec nehodlal uskromňovat. Dlouhý, který byl znám pro svůj bohémský život, tak i dožil.

Zdroj: sip.denik.cz, blesk.cz