Manželka Zdeňka Pohlreicha pomýšlela na sebevraždu. Proč?

Se ženou nejznámějšího českého kuchaře, Zdeňkou Pohlreichovou (49), se život nemazlil. Když zvítězila nad rakovinou, neskutečně to otřáslo jejím duševním zdravím, píše Aha!. Dokonce pomýšlela i na sebevraždu!

„Byla jsem totální materialista a perfekcionista. Myslela jsem si, že všechno v téhle realitě řídím a musí to být podle mého, naprosto perfektní. Potom jsem onemocněla rakovinou a všechno se mi zhroutilo jako domeček z karet,“ svěřila Zdeňka v rozhovoru pro Lifee.

Lékaři jí sdělili, že má jen velmi malé šance na vyléčení, což jí srazilo na kolena. „Už jsem myslela, že to nedám, že třeba spáchám sebevraždu. Ono je to vlastně vysvobození z těch strachů. Myšlenka na sebevraždu vás drží nad vodou,“ prozradila Pohlreichová.

Nejvíce jí pomohl manžel Zdeněk, který ji přesvědčil, aby se svěřila do péče odborníků. Dokázala tak překonat nejen deprese, ale i rakovinu. Nyní jí velmi pomáhá její zájem o duchovno a ezoteriku. Toho, že kdysi pomýšlela na sebevraždu, nelituje, podle jejích slov jí životní krize pomohla uvědomit si důležité hodnoty!

Zdroj: onlyu.cz, ahaonline.cz