Manželka Václava Noida Bárty předvedla nezvyklé šaty v novém klipu. Noid byl u toho

Manželka známého zpěváka Václava Noida Bárty (42), Eliška Bártová (32), se proměnila v gotickou krásku. Pro klip se nechala inspirovat filmovou a seriálovou postavou Wednesday z Addamsovy rodiny.

Muzikálový zpěvák Václav Noid Bárta má být na co pyšný! Domá má totiž talentovanou tanečnici Elišku, která se mu nedávno v rámci natáčení klipu převtělila do populární excentrické postavy Wednesday Addams. „Jde o to, že jsem se snažila vymyslet, jak nejlíp zpropagovat nadcházející plesovou sezonu a šaty a pokaždé, když jsem otevřela telefon, tak na mě vykoukla Wednesday Addams a taneček, který se teď každý snaží napodobit. Je to virální video, tak jsem si říkala, že to natočíme taky, abychom zpropagovali šaty Martiny Pipkové Loudové,“ vysvětlila Eliška v rozhovoru pro eXtra.

Celou dobu byla krásná brunetka pod dohledem svého muže, který klip zrežíroval a dokonce i natáčel. „Já jsem svého muže přemluvila, abychom to spolu natočili, a on samozřejmě souhlasil,“ řekla Eliška. „Je to krásně natočený, koukáme se, jak je to nabarvený, a řešíme tyhle profesní věci,“ dodala.

Na otázku, jak zvládají manželé práci a partnerský vztah pod jednou střechou, zareagovala slovy: „Já myslím, že to umíme oddělit, každý už víme, jak na toho druhého, jak mu nenápadně sdělit, že třeba takhle ne, nebo takhle jo. Spolupracujeme spolu už dlouhou dobu a myslím, že nám to spolu jde dobře,“ prozradila Bártová s úsměvem.

Eliška Bártová, rozená Grabcová, a zpěvák Václav Noid Bárta spolu mají dvě dcery, Aničku a Elišku. Bárta má ale ještě jednu dceru, osmiletou Terezku, kterou má z předchozího manželství s modelkou Gábinou Dvořákovou, informoval web Aha!

Zdroje: eXtra, Aha!, Instagram