Má trápení! Manželka Kevina Costnera se odmítá vystěhovat z luxusního domu

Kevin Costner žádá soud, aby přinutil jeho odloučenou manželku Christine Baumgartnerovou opustit jeho dům v souladu s jejich předmanželskou smlouvou, uvádí deník Daily Mail.

Oscarový herec (68), uvedl, že po Baumgartnerová ke dni podání žádosti o rozvod, měla 30denní lhůtu na vystěhování z domu podle podmínek jejich předmanželské smlouvy.

Herec a režisér filmu Tanec s vlky soudu řekl, že 49letá Baumgartnerová zůstává v domě, aby ho přesvědčila, aby vyhověl různým finančním požadavkům, které vznáší v souvislosti s rozvodem. Zřejmě tak není ani první ani poslední hvězdou, která musí čelit těmto těžkostem.

Costner uvedl, že podle předmanželské smlouvy již Baumgartnerové poskytl 1,45 milionu dolarů (zhruba 30 milionů korun), což jí zajistilo dostatek prostředků na pořízení nového bydlení. No ale jak se zdá, to manželce nestačí a chce víc.

Herec má s Baumgartnerovou tři společné děti – syny Caydena, 16 let, a Hayese, 14 let, a dceru Grace, 13 let.

Costner v soudních dokumentech uvedl, že je ochoten přispívat v rámci své vyživovací povinnosti 30 tisíc dolarů měsíčně a je ochoten poskytnout zálohu dalších 10 tisíc dolarů na náklady stěhování.

Costner je jediným vlastníkem tří rodinných domů a podle předmanželské smlouvy, kterou podepsali při svatbě v roce 2004, Baumgartnerová souhlasila, že v případě rozvodu opustí domy a vezme si svůj majetek.

Costner má rozsáhlé portfolio nemovitostí, mezi nimiž vyniká 10akrový komplex na pláži v kalifornské Carpinterii, jehož hodnota se odhaduje na 145 milionů dolarů. To je tedy v přepočtu na naše peníze částka , při které se leckomu protočí panenky. Jedná se o více než tři miliardy korun.

Zdroj: Daily Mail