Manželka Kevina Costnera požaduje tučné výživné. Odhalila jeho příjmy

Los Angeles – Rozvod Kevina Costnera (68) a jeho manželky Christine (49) se změnil v pořádnou hádku. Světoznámý herec nejprve chtěl svou partnerku vyhodit z jejich společného domu a ona teď požaduje tučné výživné na jejich tři společné děti.

Na začátku května se objevily informace o rozchodu hollywoodského herce Kevina Costnera a jeho manželky. Rozpad jejich vztahu však přerostl v ostrý soudní spor a umělec dokonce požaduje, aby se Christine odstěhovala z jejich společného domu.

Jeho nyní již bývalá partnerka však požaduje vysokou částku za jejich tři děti. Podle soudních dokumentů, které získal časopis People, by měsíční výživné mělo činit téměř 250 tisíc dolarů, což je v přepočtu asi 5,3 milionů korun.

Podle Christine je tato částka dokonce nižší než částka potřebná k tomu, aby se nezměnil standard, na který jsou jejich děti zvyklé. Kromě toho také požaduje, aby herec platil jejich soukromé školy, mimoškolní aktivity a zdravotní výdaje. Holt, některé manželky nejsou laciné zboží!

Dokumenty dále odhalují Costnerovy příjmy za uplynulý rok. Podle nich si vydělal přes 19 milionů dolarů, což mu mělo po zdanění ponechat více než 7,5 milionu dolarů. Mezitím měl utratit asi 6,6 milionu dolarů za rodinné výdaje, jako je catering, soukromí kuchaři a výlety na Havaj, do Karibiku a Aspenu.

Zdroj: People