Manželka Kanye Westa (46) pobouřila Italy svým průhledným outfitem. Volají po zatčení, pokutě nebo vyhoštění z jejich katolické země

Zpěvák Kanye West a jeho nová manželka, australská architektka Bianca Censori (28), se zase postarali o pořádné pozdvižení. Pár vyrazil do Itálie a už před několika dny se Bianca po ulicích promenádovala jen v podprsence a legínách. To Italové ještě rozdýchali, ale tentokrát už to na ně bylo příliš. Bianca se totiž na veřejnosti ukázala prakticky nahá, píše časopis Daily Mail.

Pro svou procházku zvolila outfit, nad kterým by se v Americe nejspíš nikdo nepozastavil, ale v Itálii rozdmýchal plameny. Bianca se oblékla do průhledného topu a legín, což doplnila černou kabelkou a bílými podpatky. Kabelkou přes hrudník se snažila maskovat svoje téměř odhalená prsa, ale to ji moc nezachránilo. Italové jsou z toho znechuceni, na sociálních sítích hromadně vyjadřují svůj nesouhlas.

„Je překvapivé, že nebyla zatčena,“ cituje Daily Mail jednoho z místních obyvatel. „Doufám, že je Italové vykopnou ze země!“ zlobí se další. „Naprosto neuctivé ke konzervativní katolické kultuře,“ okomentoval architektčin oděv jiný. Objevila se také obvinění z odhalování se na veřejnosti, za což, podle italského ústavního soudu, může být udělena pokuta pět až deset tisíc eur (zhruba 120 až 240 tisíc korun). A kdo se obnaží před nezletilými může být zatčen na 4 měsíce až 4 roky.

Kanye West se sice neodhaloval, ten na druhou stranu byl zahalený až po nos, jak ukazují fotky výše. Nicméně ani jemu se kritika nevyhnula. On a jeho manželka totiž byli spatřeni u jídelního automatu u silnice v Toskánsku. Lidé nechápali, proč taková hvězda jezdí do Itálie a pak jí z obyčejného automatu. Asi nechtěl v místní restauraci způsobit ještě větší poprask.

Zdroje: Daily Mail