Manželka Brzobohatého touží po potomkovi, avšak její zdraví vyžaduje pozornost! Otevřeně hovoří o své zdravotní obtíži!

Ani ostřílenou moderátorku Danielu Brzobohatou, dříve Písařovicovou (45), stres z přílišné pozornosti veřejnosti od doby, kdy se dala dohromady s Ondřejem Brzobohatým (40), nenechal klidnou. Aféry, které se rozpoutaly kvůli vyjádřením jeho exmanželky Táni Kuchařové (36), odhalení, že má zálibu v drag queen, jeho náhlá žádost o ruku a vzápětí svatba, i tlak na početí potomek, to vše bylo, jak se ukázalo, na Danielu příliš mnoho. Přitom pracovala naplno v televizi, ale tělo se už vzbouřilo.

Introvertní Daniela Písařovicová nebyla nikdy příliš zvyklá na otázky o jejím soukromí. Poté, co to nedobře dopadlo s jejím posledním přítelem, nebylo po jejím boku dlouho vídat nikoho. To se však prudce změnilo, když se oficiálně s Ondřejem přiznali, že k sobě patří. Jeho exmanželka Táňa přímo zuřila a tvrdila, že právě Daniela byla důvodem rozpadu jejich manželství.

Daniela se zřejmě nemohla ani pořádně soustředit na svou náročnou práci v televizi, kde pracovala po jejím odchodu z České televize. Ondřeje se vzdát nechtěla, v jejím věku chápala, že je už nejvyšší čas, aby měla dítě s milovaným mužem, což rychle pochopil i on a požádal ji o ruku. Zakrátko byla svatba a hned poté Daniela odešla z televize. Všichni si mysleli, že důvodem je její očekávání potomka, ale bohužel to nebylo tak. „Mé tělo mě upozornilo, že je čas něco změnit. Byla jsem velmi unavená a ze stresu mi začaly vypadávat vlasy, dělaly se mi lysiny na hlavě, a to je vždy známka toho, že je něco špatně,“ popsala pro Blesk.cz skutečně pořádně nepříjemné varovné signály těla.