Manželka Bruce Willise prosí paparazzi, aby ho nechali na pokoji

Emma Heming Willis, manželka slavného herce Bruce Willise, se pokusila prosit paparazzi, aby ho přestali tolik pronásledovat a nekřičeli na něj na ulici. Situace je vzhledem k jeho zdravotnímu stavu údajně neúnosná.

Willis je jednou z nejslavnějších filmových hvězd své generace, a proto tisk cítí potřebu ho tak pohotově sledovat a doufat, že se mu podaří získat záběry, které lze proměnit v příběh. Emma Heming Willis už toho ale má víc než dost a na svém instagramovém účtu prosí zúčastněné, aby přestali být při své práci tak děsiví a otravní.

„Takže tohle je určeno fotografům a dalším lidem, kteří se snaží dostat ty exkluzivity mého manžela ven,“ promluvila. „Prosím, nekřičte na mého manžela a neptejte se ho, jak se má nebo jak mu je… prostě to nedělejte. OK? Dejte mu prostor. Umožněte naší rodině nebo komukoli, kdo je ten den s ním, aby ho mohli bezpečně dostat z bodu A do bodu B.“

Bylo to před rokem, kdy Willisova rodina oznámila, že mu byla diagnostikována afázie, což je neurologické onemocnění, které brání v komunikaci a poznávání. Jeho stav se bohužel zhoršil natolik, že mu byla před pár týdny diagnostikována demence.

Zdroj: Instagram