Manažerka Elánu vyzývá: Respektujte soukromí Jožo Ráže, odstřihl se a nepoužívá už ani mobil

Zpěvák skupiny Elán Jožo Ráž neposkytl od roku 2018 žádný rozhovor. Skupina Elán svou činnost ukončila a Ráž se definitivně stáhl z veřejného života. Nepřijímá už ani žádné zprávy, mobilní telefon přestal používat.

Manažerka skupiny Elán Karolína Halenárová potvrdila, že Ráž se definitivně odstřihnul, užívá si klidného důchodu a nechce být nikým rušen.

„Ano, je to tak, nepoužívá mobil a nepotřebuje ho. Řekl to párkrát i on sám. Není jako vy nebo já, že si bez něj nedokážeme představit ani jeden den,“ řekla manažerka pro web žena.pluska.sk.

Manažerka dodává, že všechny články, které vycházejí, jsou směšné, a vytažené z archivu. Zdůrazňuje, že Jožo Ráž neposkytuje a už ani nebude poskytovat žádné rozhovory.

Nedávné zprávy o ztátě zraku a podobně pokládá za zbytečné, neboť i toto je stará věc a média z toho stále dělají novou senzaci.

V roce 1999 byl Jožo účastníkem nehody, kterou nezavinil, avšak utrpěl vážná zranění s trvalými následky. Na tuto etapu Ráž nevzpomíná rád, je to pro něj smutný příběh a nechce se k němu stále vracet.

Jožo Ráž se nezúčastnil ani premiéry filmu, který je o jeho osobnosti. Film s názvem Věčný Jožo aneb Jak jsem potkal hvězdu, okomentoval jako poctivý, ale smutný.

Přejeme klidné a spokojené důchodové dny.

Zdroj: Instagram, žena.pluska.sk