Madonna zveřejnila snímek s pugetem růží. Vypadá mladší než její dcera. Přestaň s těmi filtry, prosí jí fanoušci

Čtyřiašedesátiletá zpěvačka vypadá na upravené fotografii, kterou sdílela na sociálních sítích, kdy se zotavovala z lékařského zákroku, neskutečně bezchybně. Dokonce mladší než její dcera. Madonna se zdá být nejen příznivkyní estetických zákroků, ale také zkrášlujících filtrů, které mají v oblibě influencerky a umělkyně po celém světě.

Na snímku, který zpěvačka zveřejnila před pár hodinami, je zpěvačka Madonna vidět s blonďatými vlasy spletenými do copu, jak zavírá oči a objímá obrovský puget růží.

„Jediná růže může být mou zahradou. Jediný přítel mým světem. Děkuji,“ napsala Madonna k fotografii.

Momentka ale nenechala její fanoušky a hejtry chladnými, protože se v komentářích objevily i postřehy, jak nepřirozeně vypadá.

„Roblox,“ okomentoval ji jeden fanoušek a naznačil, že vypadá jako avatar.

„Myslel jsem, že je to Ariana Grande,“ napsal další a přirovnal ji k mladší třicetileté zpěvačce.

Jedna žena se dokonce v komentářích zmínila, že Madonna vypadá mladší než její 26letá dcera Lourdes Leon.

„Přestaňte s tím Photoshopem,“ prosil jí další fanoušek.

Madonnin neustále se měnící vzhled v posledních letech vyvolal u mnoha lidí obavy o její zdraví. Fanoušci se o zpěvačku začali obávat ještě více poté, co byla převezena do newyorské nemocnice. Tehdy jsme se dozvěděli, že královna popu byla nejméně jednu noc hospitalizována poté, co se u ní objevila vážná bakteriální infekce.

„Jsem na cestě k uzdravení a neuvěřitelně vděčná za všechna požehnání v mém životě,“ napsala Madonna v 10. července. „Nyní se soustředím na své zdraví a na to, abych byla silnější, a ujišťuji vás, že se k vám vrátím, jakmile to bude možné!“

V té době také uvedla, že přeloží severoamerickou část svého turné, kterou musela kvůli zdravotním potížím odložit, a že se v říjnu hodlá vrátit ke koncertování v Evropě, psal magazín Variety. Podle nejbližšího zdroje zpěvačky je královna popu sice na nohou, ale stále vyčerpaná. A i když se chtěla navrátit na pódium, její blízcí jí rozhodnutí vymluvili. Ne nadarmo se říká: zdraví na prvním místě.

Zdroj: autorský článek, Instagram