Madonna zaútočila na polonahou tanečnici! Všichni viděli vášnivé polibky

Madonna (65) se zase zbláznila! Zpěvačka překonala sama sebe během koncertu v New Yorku. Skočila k polonahé tanečnici a před zraky všech diváků ji začala líbat. Pak udělala něco jiného… Hvězda je známá tím, že svou nahotu ukazuje na Instagramu a nyní se rozhodla obdarovat své fanoušky živou

Madonna nepřestane vyvádět! Slavné zpěvačce je 65 let, ale stále dělá vše, co dělala, když byla mladší, včetně ukazování nahoty. Někteří jsou z toho znechuceni, jiní jsou potěšeni. Neúnavná Madonna s rizikem, že smaže svůj účet na sociálních sítích kvůli ukazování nahoty, se svým následovníkům znovu a znovu ukazuje téměř v celé své kráse a nedávno odhalila celá svá ňadra včetně bradavek. Zahalila se jen průhledným závěsem. Zpěvačce byly jasně vidět bradavky. Nyní však hvězda zašla ještě o krok dále. Hvězda známá tím, že ukazuje svou nahotu na Instagramu, se rozhodla obdarovat své fanoušky živou erotickou show. Zpěvačka překonala sama sebe během koncertu v New Yorku.


Co dělala Madonna během svého koncertu Celebration Tour v Barclays Center v Brooklynu? Nejprve napadla polonahou tanečnici a před zraky všech diváků ji začala líbat. Pak udělala něco jiného… Ruku tanečnice si vložila mezi nohy a druhou jí zamířila k prsům. Krátce po tomto vystoupení přišla na pódium Madonnina 11letá adoptivní dcera Estere a hvězda jako by se probrala ze sexuálního šílenství a začala se svěřovat se svými nedávnými zdravotními problémy. Jak si pamatujeme, Madonna byla před několika měsíci hospitalizována ve vážném stavu.