Madonna utratila za svou novou tvář v přepočtu dva a čtvrt milionu korun

Madonnin nový vzhled vyvolává mnoho otazníků: Madonna (64) na předávání cen Grammy šokovala obličejem bez vrásek, který postrádal jakoukoli přirozenost. Obličejem, který byl pravděpodobně výrazně dražší než zbytek jejího outfitu, uvádí vip.de

Zeptali jsme se odborníka, jak moc mohla popová královna utratit za svou novou tvář. Zatímco někteří lidé si pod pojmem sebepéče vybaví třeba vyváženou stravu a dostatek pohybu, Madonna to vzala z jiného úhlu.

Novou tvář ukázala Madonna na Grammy

64letá královna popu způsobila, že publikum Grammy mělo 6. února 2023 pravděpodobně spíše nedobrovolný okamžik husí kůže, když nastoupila na pódium se svými kyprými tvářemi, rty a čelem bez vrásek. Superstar byla téměř k nepoznání! Její vlasy spletené do copánků se postaraly o zbytek a dodaly zpěvačce téměř absurdní vzhled.

Madonna nazvala sebe a svůj nový vzhled dobrodružným a mluvila o tom, jak objektivy fotografů zkreslovaly její obličej. Vážně? Specialista na všeobecnou chirurgii a plastickou a estetickou chirurgii předpokládá, že má Madonna nový facelift, lifting čela a upravená spodní víčka. Nos má také upravený a má zvětšené tváře, rty a čelo.

Zpěvačka pravděpodobně podstoupila řadu operací, aby získala nový obličej. Pokud se tyto výkony udělají najednou, můžete zaplatit kdekoli od jednoho do dvou a čtvrt milionů korun. V závislosti na chirurgovi, klinice a přáních klienta je možné zaplatit i více než dva miliony korun.

Zdroj: vip.de, Twitter