Madonna ukázala nahá ňadra! 65letý zpěvačka obnažila všechno. Podívejte se, než tyto fotky smažou!

Fanoušci Madonny (65) museli omdlévat nadšením! Královna popu se rozhodla stát se opět královnou instagramové nahoty. Neúnavná hvězda, která riskovala smazání účtu za ukazování nahoty, ukázala své následovníky téměř v celé své kráse a svá ňadra včetně bradavek naplno. Zahalila se jen průhledným závěsem.

Madonna po koncertě ve Španělsku ukázala svým fanouškům svá obnažená ňadra! Průhledný závěs neskryl bradavky hvězdy
Madonna nepřestane šílet! Slavné zpěvačce je 65 let, ale stále dělá vše, co dělala, když byla mladší, včetně ukazování nahoty. Někteří jsou z toho znechuceni, jiní jsou potěšeni. Jsou tací, kteří věří, že teď to královna popu přehnala a Instagram s ní možná ztratí trpělivost. Důvod? Neúnavná Madonna riskovala smazání svého účtu na sociálních sítích kvůli ukazování nahoty a svým sledujícím se ukázala téměř v celé své kráse a se svými ňadry, včetně bradavek, naplno. Zahalila se jen průhledným závěsem. Zpěvačce jsou dobře vidět bradavky.

Madonna je teď na turné. Celebration Tour dorazilo do Barcelony. Fanoušci jsou potěšeni
Madonna spolu s fotkou ukazující její vlastní bradavky zveřejnila na Instagramu i pár dalších fotek. Závěs byl zřejmě outfit, ve kterém relaxovala po koncertě ve Španělsku v rámci Celebration Tour. „Děkuji, Barcelona…úžasné.“ „Energie,“ podepsala Madonna fotografie, jako by se nikdy nic nestalo. Co říkají fanoušci? Mezi komentáři je těžké najít byť jen jeden sarkastický komentář. Všichni si koncert pochvalují. „Byl to nezapomenutelný zážitek. Děkuji, M!! Uvidíme se na další trase,“ píše jeden z lidí. „Jsi nejlepší,“ dodává další obdivovatel.