Madonna stále provokuje: podívejte se na žhavé snímky popové hvězdy

Je už sice ve věku babiček, avšak to ji neodrazuje od toho, aby nadále provokovala sexy fotografiemi. Tentokrát popová ikona Madonna (63) zapózovala jen v síťovaných punčochách se sukní až u hlavy. Na Instagramu za své snímky ale sklidila také kritiku.

Madonna provokuje ráda a často. Jen několik dní před Novým rokem královna popu na svůj Instagram umístila další sexy fotografie. Tentokrát si oblékla síťované punčochy a krátké bílé šaty vyhrnula až nad pupík.

Řada jejích sledující na sociální síti však nadšená není. „Stala ses tak nudnou … smutné,“ píše například jeden z jejích fanoušků. „Udělej prosím něco nového. Chybí mi stará a skutečná královna,“ přidává se další.

„Královno, prosím dělejte hudbu a přestaňte s těmi kravinami,“ reaguje na fotky další z fanoušků. „MADONNO, OSVOBOĎ SE! Osvoboď se od tlaku, abys byla věčně mladá. Stárnout s grácií je krásné!,“ připomíná jiný uživatel věk popové hvězdy.

Někteří totiž předpokládají, že Madonna podstoupila několik plastických operací. Slavná zpěvačka však podle deníku The Sun spekulace o zkrášlujících zákrocích nikdy nepotvrdila.

Královna popu provokativními snímky dráždí poměrně často. Koncem listopadu například zaujala své fanoušky snímky, na kterých opět hrály hlavní roli síťované punčochy, tentokrát však na fotografiích bylo vidět i něco víc. Na některých z nich Madonna pózovala nahoře bez, na dalších předváděla svůj zadek.

„Místo toho, abys dělala tyhle směšné fotky, udělej kvalitní hudbu, jako jsi to dělala dříve,“ sklidila tehdy kritiku na Instagramu. Obuli se do ní však nejen její fanoušci, ale i další hudebníci, například rapper 50 Cent.

Zdroj: Instagram, The Sun